d Designové a rustikální psací stoly

Designové a rustikální psací stoly

Nabízíme designové psací stoly, které jinde nekoupíte! Každý námi vyrobený psací stůl je originál a tím se odlišuje od sériově vyráběných kusů nábytku. Dokážeme pro Vás vyrobit i rustikální psací stůl téměř jakéhokoliv tvaru, velikosti i barvy. Designové a rustikální psací stoly pro Váš byt, dům, kancelář či pracovnu nabízíme za rozumnou cenu. Psací stoly vyrobené našim truhlářstvím Plzeň jsou jednoduché, krásné, inovativní a velmi odolné. Zaručí Vám kvalitu, komfort a elegantní design všech námi vyráběných psacích stolů.

Designový psací stůl se stane zajímavým a nepřehlédnutelným kusem nábytku, a to jak ve Vašem bytě či domě, tak i třeba ve Vaší kanceláři nebo pracovně. Rustikální psací stůl je možné vyrobit z masivního dřeva, lamino desek, ale také je možné tyto materiály kombinovat třeba se sklem nebo lakovanými dílci. Nabízíme široký výběr z provedení levý, pravý, rohový psací stůl, variantu rustikální psací stůl pro dva i designový psací stůl se šuplíky. Široká paleta odstínů dekorů psacích stolů zaujme jistě každého našeho zákazníka!

Psací stoly ze dřeva i z lamina

Pokud potřebujete dřevěný rustikální psací stůl nebo designový psací stůl z lamina, s klidem na duši se můžete obrátit na naše truhlářství Plzeň. Dokážeme pro Vás vyrobit jakýkoliv psací stůl na míru Vašemu interiéru. Máme již mnoho spokojených zákazníků naší firmy. Vyrábíme nejen designové psací stoly ze dřeva, ale i z dalších kvalitních a prověřených materiálů. Našimi výrobky ozvláštníte nejen interiéry dětských a studentských pokojů, ale i kanceláře a pracovny. Vyberte si dřevěný rustikální psací stůl z naší rozsáhlé nabídky, kde najdete i designový psací stůl. Nabízíme pouze kvalitní český nábytek. Objednejte si u nás originální psací stůl ještě dnes!

Rustikální psací stůl vyrábíme ze dřeva prvotřídní jakosti bez suků. Jde o kvalitně provedený psací stůl, který se snadno udržuje, jelikož má povrch ošetřen bezbarvým ekologickým lakem. V nabídce máme i designový psací stůl, který je vyráběn většinou z lamino desek, ale je možná i kombinace se dřevem. Námi vyráběné psací stoly obzvlášť pěkně vyniknou v dětském či studentském pokoji.

Truhlářství Ondřej Vladyka Plzeň

Designový psací stůl vyrobený v Čechách je skvělým základem nejen designového dětského pokoje, ale má své místo i ve Vaší pracovně či kanceláři. Truhlářství Ondřej Vladyka pro Vás vyrobí jakýkoliv psací stůl na míru. Designový psací stůl z lamina nebo rustikální psací stůl ze dřeva vyrábíme pouze ověřeným způsobem nejen dle Vašich požadavků a nároků na funkčnost a vzhled, ale i s ohledem na Vaše prostorové možnosti. Jsme zakázkové truhlářství z Plzně, které dbá na vysokou kvalitu prováděných prací výroby psacích stolů a především spokojenost zákazníka. Při sjednávání zakázky dáváme přednost osobnímu jednání. Rádi vyrobíme jakýkoliv kus nábytku pro kteréhokoliv zákazníka!

Ctíme tradiční postupy truhlářského řemesla s použitím kvalitních technologií a přístrojů. Dokážeme navrhnout i zrealizovat kompletní vybavení Vašeho interiéru. V naší nabídce naleznete kvalitní a hlavně český nábytek, určený pro každý interiér bytu, rodinného domu, kanceláře, ale i restaurace, hotelu či vinárny. Našim hlavním cílem je kvalitně odvedená práce a spokojenost našeho zákazníka. Náš sortiment výrobků a realizací je široký - psací stoly, police, židle, komody, truhly, postýlky a postele, renovace dveří, zárubní a schodišť, skříně samostatně stojící, vestavěné skříně a stěny i kompletní sestavy nábytku. Nabízíme širokou škálu moderních designových i starožitných rustikálních psacích stolů. Plzeň je místem, kde si vybere opravdu každý!